3. a 4. díl cyklu ZNOVUZROZENÍ ŽENY V BOHYNI

3.díl cyklu – ÚNOR 2020 (víkend v Ústí n.L.)
KOUZLO OSOBNOSTI ŽENY JE V JEJÍ PŘIROZENOSTI

Žena ve své přirozenosti je nejvíce sama sebou a z pohledu mužů nejpřitažlivější… A takovou ženu muži chtějí (mé poznání z osobních terapií). V tomto díle CYKLU budeme pracovat z velké části s Matkou Zemí. Žena je odpradávna spojena se Zemí. Navázáním hlubšího propojení s Matkou Zemí se budeme hlouběji propojovat sami se sebou a se svým Ženstvím.

Změníme příslušné vzorce chování, programy spojených s Matkou Zemí. Zažijete si i hloubku a sílu DOTEKU, jež přináší „magické“ uvolnění ženského těla, duše i mysli. Čeká Vás i mnoho dalšího… Podrobnější program bude zveřejněn začátkem ledna 2020.

4. díl cyklu – BŘEZEN 2020 (víkend, místo bude upřesněno)
SÍLA PROŽITKU LÁSKY

V této části se budeme zabývat různými projevy lásky. Jak dokážeme projevit lásku, cit, být něžné, jemné, laskavé..tedy „ženské“… Všechny tyto projevy vychází z toho, jak tyto dokážeme vyjádřit sami k sobě.. Jak dokážeme být k sobě laskavé, něžné, soucitné, jak si sami dokážeme projevit lásku… Bez podmínek. Najdeme si každá svou zvukovou vibraci pro otevření srdce a propojení se svou duší. Podrobnější program bude zveřejněn v lednu 2020.