TRANSFORMACE A OČISTA RODŮ MATKY A OTCE a RODŮ PARTNERA/RKY, S NÍMŽ(NÍ) MÁM DĚTI

Ústí nad Labem – 20.10. 2019 (10 – 17)

Cílem semináře je odkrýt a zpracovat jak ty dobré pozitivní vzorce, tak ty stínové. Z podporujících přijmout jejich kmenovou sílu a stínové modely, rituály, vzorce chování očistit tak, aby nás a naše potomky co nejméně zatěžovaly. Změnu „k lepšímu“ pak v sobě a v příslušném rodě svým DECHEM ukotvíme a zrealizujeme.

Pokud se semináře zúčastní oba partneři, nebo více členů rodiny je výsledek celého procesu posílen. Pokud se z nějakého důvodu nemohou partneři zúčastnit, je možné do značné míry, s respektem k svobodné vůli všech zúčastněných očistit i rody partnera/ky, s nímž děti máme, abychom stínové vzorce chování nepředávali v takové míře našim potomkům. Nezáleží na tom, v jakém vztahu nyní s partnerem/kou jsme např.: rozvedení, rozejití, ovdovělí, spolu.

Čím se budeme v rámci semináře zabývat:

  1. Zpracujeme svůj vztah k rodičům, uznáme je jako rodiče a je-li třeba, odpustíme sobě, rodičům a požádáme rodiče o odpuštění.
  2. Očistíme další rodové zátěže např. kletba, pomsta, krevní msta a jiné závazky. Mohou způsobovat velká zatížení rodů.
  3. Najdeme si své místo v obou rodech a s láskou se do nich přijmeme – pro náš bezpečný pocit, že jsem součástí těchto rodů, mám zde své kořeny.
  4. Zpracujeme si tzv. dědičné dispozice k nemocem – nedědíme nemoc, ale postoj, který danou nemoc způsobuje!
  5. Očistíme celkově naši rody a rody partnerů od stínových vzorců chování, programů a aktivujeme ozdravný proces rodů.

Techniky, které nám pomohou při transformaci:

Súfijské cvičení čtyř živlů, dynamické dýchání do čaker, propojení s duchem našich rodů a jejich transformace, meditace, intuitivní kresba a další.

Na seminář můžete přijít jak sami, tak s partnerkou/em i s dalšími rodinnými příslušníky.

Co s sebou na seminář:

přezůvky, pohodlný oděv, blok A4, tužka, propiska (můžete i pastelky, máte-li), svačinu, pití. K dispozici je rychlovarná konvice, lednice. 

Místo konání: studio Karima, Stará 90, Ústí nad Labem (dům Haber – ve kterém je čistírna peří, MHD 55, nebo 53 zastávka Hornická) – MAPA

Cena semináře : 1100,-Kč (studenti, senioři a rodinné vstupné na osobu 700,-Kč) 

Přihlášky a případné dotazy e-mailem: karima.info@seznam.cz, nebo sms 603 181 439 Karla Růžičková