ŽIVEL VODY a EMOCE

S PROŽITKEM V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH

28. – 29. 9. 2019

Voda má v našem životě nezastupitelný význam, zhruba 2/3 jsme z vody a podobné zastoupení je i v rámci naší planety. Po psychické stránce výrazně ovlivňuje naše emoce.

Jak je to s projevem našich emocí? Projevujeme  je vášnivě, harmonicky nebo je potlačujeme a pak „vybouchneme“? Jak máme svou emoční rovnici v rovnováze?

Cílem tohoto semináře je naučit se zvládat svoje emoce, dát jim prostor pro jejich přirozené vyjádření se a svou emoční rovnici vyladit co možná do největší rovnováhy. 

CO MI SEMINÁŘ PŘINESE:

  • zpracujeme si své strachy vyjádřit své skutečné pocity a emoce o naučíme se, jak své emoce zvládat
  • ulevíme svým vylučovacím orgánům (ledviny, moč.měchýř), v nichž se odráží nezpracované emoce z našich vztahů
  • propojíme se s vědomím „kapky boží vody“ a aktivujeme proces harmonizace v sobě
  • s úctou přijmeme živel vody a uvědomíme si všechny své projevy, jak s vodou zacházíme a v souladu se svou duší je změníme
  • naučíme se, jak si vodu programovat pro svou očistu, detoxikaci, uzdravení

CO NÁS ČEKÁ:

Práce S DECHEM a HLASEM – propojení dechem s dechem země a univerza, aktivace dechem v základní buňce,  zpěv alikvót, zpěv do čakerního systému.

S ETNICKÝMI NÁSTROJI – nalijeme vodu do vhodných nástrojů (tib.mísy) a tvoříme zvuk, zvuk.vibrace se přenáší do vody a spolu s ní i celý očistný proces. Vodu následně vypijeme a aktivujeme v celém svém vodním systému

S INTUITIVNÍ KRESBOU –vibraci vody zachytíme intuit.kresbou a také ji kresbou transformujeme.

Dále zpracování tématu přímo „ve vodě“ ve STŘÍBRNÝCH LÁZNÍCH  v Německu.  Pobytu v lázních věnujeme celou neděli. Lázně jsou termální  33 stupňů teplé a mají jedinečné minerální složení. Voda v nich doslova voní a neskutečně nabíjí. Část bazénu je venkovní.

Pro inspiraci koukněte na www.warmbad.de

Můžeme si dopřát koupel, vířivku na celé tělo, masáž vodními tryskami, masáž středovou vlnou, vodní sprchu z vodopádu, infra prohřátí na relax lůžku, několik druhů saun, v římské sauně vzájemnou  pealingovou masáž (masážní olej se solí můžem zakoupit na místě nebo si jej sami vyrobit),  „chůzi“ v proudu vody, relax a odpočinek  v klidové zóně lázní. Osobně si vyberete, co z této nabídky využijete. Určitý prostor bude vyhrazen pro společné prožívání – např. chůze v proudu, římské lázně, zvuková meditace ve venkovním bazénu.   Necháte se hýčkat, opečovávat, dovolíte si vypnout a nechat to vše plynout ve vodě.

ORGANIZAČNĚ:

Začínáme a končíme v Truzenicích,  registrace od 9 hod, začátek v 10 hod., ukončení v neděli cca v 16 – 17 hod.

Místo konání:  Truzenice 27, u Žatce (viz sekce kontakty)

CENA:  2 200,-Kč

zahrnuje:  lektorné, ubytování se spol.prostrorách (nutné svůj spacák), strava odpovídající tématu a roční době, nápoje, program

nezahrnuje:  pobyt  v lázních – platí si každý na místě v eurech sám.  Při předpokládaném pobytu 5 hodin je cena 19,5 eur. Dopravu auty do lázní a zpět, parkovné – podle počtu lidí přispíváme řidičům – cca 130 – 150 Kč.

CO S SEBOU?  Pohodlné oblečení do místnosti, přezůvky, blok a tužku na případné poznámky, blok formát A4 nelinkovaný na intuit.kresbu.  Do lázní plavky, župan, ručník- osušku, do sauny nedostáváme prostěradlo, použijeme svou osušku,  boty, lahev na pití plastovou (nebo si můžete pití v lázních koupit).

PŘIHLÁŠKY:  na tel.č.777 234 949 nebo mail: spdr@seznam.cz , vaši přihlášku vám zpětně potvrdím a zároveň dodám č.účtu pro platbu. Po zaplacení zálohy 1000kč nebo celé částky je vaše rezervace potvrzena.

Storno poplatky:  můžete za sebe poslat náhradníka – poplatek je 0,-Kč, při odhlášení se do 5 dnů před začátkem semináře je storno poplatek  0,-Kč,  při odhlášení 4 dny a méně 1000kč.