Cesta za léčivou silou vody

do Slovinských Alp

27.07. – 03. 08. 2019 – úspěšně proběhl – foto ZDE

Zvu Vás již na 10.-tý ročník této nádherné akce za léčivou silou vody ve slovinských alpách. Každý vodní tok – řeka, vodopád, vodní kaskáda, pramen, laguna…má svou jedinečnou energii, která působí svým specifickým způsobem na naše tělo, mysl a duši.

Navštívíme několik vodních skvostů a necháme se léčit, uzdravovat, očišťovat, vylaďovat, hladit léčivou silou dané vody. V průměru má voda v těchto tocích kolem 10-13 stupňů. V některé se vykoupeme, v některé jen smočíme, z některé se i napijeme.

Voda  představuje ženský princip v nás, hory mužský princip. Pro vzájemné vyrovnání těchto polarit v nás, navštívíme i vrchol Vogel (alternativa je Vršič), kde si užijeme i sílu mužské polarity a spolu s ženskou částí v nás propojíme, vzájemně zharmonizujeme a sjednotíme.

Na jaké přírodní skvosty SE MŮŽETE TĚŠIT?

Na vodopády Peričnik (perla mezi slov.vodopády, je dvouúrovňový a vyjímečný tím, že se dá jít za něj), Savica, Virje, vodopád na Mlynarici, Šunikuv vodní gej, řeka Soča,  Jezero Bohinj (největší slov.jezero s magickou silou), laguny vodopádu Boka, lanovkou na vrchol Vogel, kde si v tichu bez větší civilizace v sobě vše necháme doznít, sjednotit a propojit s mužským principem Matky Země.

JAK TO PROBÍHÁ?

Není to turistická akce, kde budeme denně zdolávat x km na pěších túrách.  Po snídani odjedeme doprovodným busem na vybrané místo kam až to půjde. Zbytek cesty dojdeme pěšky-většinou je to cca 1 – 3 km. Na daném místě se propojíme s energií místa. zaktivujeme ji pro svou očistu a harmonizaci. Následuje osobní volno – můžete zůstat v místě a naplno si ho užít nebo si udělat túru v okolí dle své kondice a možností. V podvečer se vracíme na ubytování, vaří se večeře, sdílení zážitků a program na následující den.

Díky tomu, jak je akce koncipována, je vhodné s sebou vzít děti, partnery, přátele apod., kteří se sebou až tak nepracují. Máte-li nějakou „ortopedickou záležitost“, pak je akce velmi vhodná.

ORGANIZAČNÍ:

Odjezd busem 27.7. v 7.00 hod z Loun, další nástupní místo je Praha (u dálnice nad hl.vl.nádražím),  návrat 3.8. v podvečerních hodinách.

Ubytování: penzion, pokoje po 3-4, lůžkoviny, možnost vaření, velká zahrada, krb, venkovní posezení

Stravování: vlastní, možno v místních restauracích, při výletech je vždy po cestě chata s občerstvením ,osvědčilo se nám i společné vaření večeří (vždy 2 dovezou a uvaří pro celou skupinu tj.11-13 lidí).

Doprava: busem tam i zpět, provází nás i po slovinsku

Cena:8 100,- Kč

zahrnuje– veškerou dopravu busem, náklady na řidiče, vedení skupiny, organizační náklady, režii

nezahrnuje – ubytování v penzionu (platí se na místě dle skutečnosti v eurech 16-20eur/os/noc,  stravování, cestovní pojištění, vstupy Savica vodopád 2 eura, lanovka na Vogel 20 eur.

PŘIHLÁŠKY:  závazné přihlášky prosím do 30.4. (je potřeba v předstihu závazně rezervovat a zaplatit nevratnou zálohu na ubytování) na tel. 777 234 949 nebo na mail:spdr@seznam.cz spolu se zálohou 1000,-Kč (nevratná).  Do přihlášky uveďte své celé jméno, kde budete nastupovat a případně s kým chcete sdílet pokoj. Přihlášku vám potvrdím a zároveň sdělím č.účtu pro platbu. Zbývající část se platí do 30.6. Změna programu je vyhrazena. Program se ladí dle počasí, nálady skupiny a dalších někdy neočekávaných vlivů.

Fotogalerie z předminulého ročníku Zde