BÝT SÁM/A SEBOU A UZDRAVIT SE

12. – 16.7. 2023  (18 hod začátek, konec po poledni 15hod)

9. – 13.9. 2023 (10hod začátek, konec po 14hod)

Přemýšleli jste někdy nad tím, co je vaším životním úkolem v tomto životě? Taky jsem to určitou dobu hledala. Životní cesta mě přivedla k poznání, že BÝT SÁM/A SEBOU je to, co se tu máme naučit. A také jak tento náš stav ovlivňuje naše fyzické a psychické zdraví. Největším poznáním pro mě bylo, že když člověk není dostatečně SÁM/A SEBOU, tak se to nejvíce projeví v potížích s klouby- artrózy, artritidy, dna, revmatické potíže, potíže s páteří apod.

  • Dalším příznivým poznáním bylo, že se s tím dá něco dělat. Že můžeme čerpat energie a sílu ze dvou základních ZDROJŮ ze ZEMĚ a UNIVERZA (Univerzum, vesmír, stvořitel, bůh, Vědomé Bytí…je na vás, jak si to nazvete).
  • Každá nemoc (fyzická i psychická) má dvě roviny příčin – fyzickou a psychosomatickou. Zpracováním psychosomatické příčiny můžeme dosáhnout velkého zlepšení stavu psychického, ale i fyzického nebo i úplného vyléčení.
  • K léčení můžeme použít vše, co nám poskytuje MATKA ZEMĚ např. energii živlů, rostlin, esenci zvířat, minerály, energii Krystalu, Jádra, Placenty apod. Poznání, že na každý náš „neduh“ existuje NĚCO, co nám pomůže, bylo OSVOBOZUJÍCÍ.

CO NÁS ČEKÁ:

V tomto pobytovém kurzu si zpracujeme vše, co nám brání BÝT VÍC SÁM/A SEBOU. Posílíme DŮVĚRU V SEBE, JISTOTU V SEBE (pak nebudeme jistotu hledat v okolí), OSVOBODÍME SE od různých závislostí, vneseme do života více nadhledu a RADOSTI apod.

Dotekem Matky Země nebo některých jejich částí např. krystalu, jádra, placenty apod.se hlouběji propojíme se Zemí, prohloubíme svůj vztah s NÍ a naučíme se přijímat ty její energie (např. z rostlinné, živočišné, minerální říše, energii živlů, jádra apod.), které potřebujeme, abychom se fyzicky a psychicky uzdravili. A naučíme se je v sobě ZHMOTNIT.

Propojením se se svým VYŠŠÍM JÁ se hlouběji propojíme s Univerzem a i zde můžeme čerpat energie pro své uzdravení. Důležitou energií pro naše větší uvědomění je KRYSTALICKÉ SVĚTLO.

Vše bude probíhat v uvolněné, přátelské atmosféře, v příjemném, bezpečném a silném energetickém prostředí.

Větší část bude probíhat venku pro přímé a hlubší spojení s přírodou a Matkou Zemí.

NA CO SE MŮŽETE  ještě TĚŠIT?

  • Pojítkem nás se Zemí je naše kostrč. Léčivou energií Univerza ji uvolníme, očistíme, energeticky „narovnáme“ a tím se hlouběji propojíme se Zemí a přijmeme JI jako SVŮJ DOMOV PRO TENTO ŽIVOT.
  • Propojením s Vědomím Matky Země se nám otevře proud její SÍLY A ENERGIE, která je zároveň pro nás VÝŽIVOU.
  • Pro svůj zdravotní „problém“ si najdeme konkrétní sílu-energii Země (může to být rostlina, kámen, energie živlu, energie Krystalu, Jádra, Placenty aj.) a naučíme se ji v sobě ZHMOTNIT.
  • Energií Matky Země a Světla uvolníme a zpracujeme PARAZITY, BAKTAERIE, VIRY aj, které máme snad každý v sobě. Některé jsou i mimozemského původu.
  • Další důležitou oblastí, která negativně ovlivňuje naše zdraví jsou ZÁNĚTY. I pro ně existuje konkrétní pomoc od Matky Země a Univerza.
  • Použitím svého HLASU budeme nacházet tu LÉČIVOU ZVUKOVOU VIBRACI pro náš „problém“.
  • Čekají nás ŽIVLOVÉ RITUÁLY, práce s VĚDOMÝM DECHEM, SUFIJSKÉ CVIČENÍ 4 směrů, NOČNÍ MEDITACE a další, co vyplyne z potřeb skupiny.

ORGANIZAČNĚ:

Místo konání:  Truzenice 27 u Žatce (viz www.zdenkamiarkova.cz – kontakty)

CENA:  12 400 Kč  (zahrnuje kurzovné, ubytování, stravu, nájemné prostor)

Co s sebou: přezůvky, karimatku, deku, vlastní spacák, něco na poznámky, uzavíratelnou lahev na pití, vhodné oblečení

UBYTOVÁNÍ: ve společných prostorách (muži a ženy jsou zvlášt), postele a palandy (je na nich prostěradlo a polštářek) -vezměte si svůj spacák, společné sociální zař. a wc

STRAVA: bude lehká a přizpůsobená tématu, protože i stravou se léčíme. Je vítáná i vaše účast při vaření, výběru bylin a surovin…tímto do jídla vnášíte svoji energii. Individuálně bude každému doporučen Stravovací a Pitný režim.   Máte-li dietu, uveďte to prosím do přihlášky.

PŘIHLÁŠKY:

SMS na tel.č. 777 234 949 nebo na mail: spdr@seznam.cz   Děkuji za včasné přihlášky nejpozději do 5 dnů před začátkem semináře..

Do PŘIHLÁŠKY uveďte svoje jméno, na který termín se hlásíte, kontakt na vás – mail, telefon.

Současně děkuji za zaslání zálohy 2000 Kč na účet, který vám sdělím při přihlášení. Doplatek prosím na stejný účet do 9.7. (do 5.9.) Můžete zaplatit i celou částku najednou. děkuji

STORNO POPLATKY:  při odhlášení se týden před akcí se vám záloha/celá částka vrací. Méně než týden se počítá 1000,-Kč poplatek.

Pro individuální přístup ke každému z vás je seminář plánován pro max 8-10 lidí.

Bude mi ctí a potěšením Vás na tomto semináři provázet

S úctou a láskou

Zdenka Miarková