LETNÍ  SLUNOVRAT 2022

19. 6. 2022     10 – 16.30 hod

V době letního slunovratu dochází v přírodě k vrcholu probuzení životní síly a s ní i života v ní. Podobně je to i u nás u lidí.

Jarní rovnodennost v nás probudila dřímající a po zimě možná „unavenější“ sílu pro další náš rozvoj. A s letním slunovratem přichází další etapa – etapa vyrovnávání polarit v přírodě a i v nás. Jako bytosti duality můžeme v sobě mít v nerovnováze různé energie např. energii Muže a Ženy, energii Přijímání a Dávání, energii našeho propojení s Matkou Zemí a se Zdrojem Univerza aj.

CO NÁS ČEKÁ:

Rituálem pro OSLAVU SLUNCE jako zdroje základní životní síly (bez slunce by nebylo života) v sobě každý „zažehneme“ tuto životodárnou sílu a naplníme jí celou svou bytost, každou svou buňku.
Živly a Slunce máme každý v sobě. V jaké harmonii jsme ve vztahu k těmto základním životním principům, které jsou naší součástí?
Rituálem JEDNOTY projevíme s pokorou poděkování Živlům a Slunci a propojíme je do Jednoty v našem Srdci. Tím v sobě spustíme blahodárný proces vyrovnávání těch polarit, které máme v nerovnováze.

NA CO SE MŮŽETE  ještě TĚŠIT?

  • Rituál na oslavu Života jako takového pro aktivaci opravdové chuti a radosti do života
  • Přijmeme a uvedeme do života jakou sílu má VDĚK
  • Na energeticky velmi zajímavé a magické místo
  • Společnost lidí, které jsou na podobné vlně

ORGANIZAČNĚ:

Místo konání:  Truzenice 27 u Žatce (viz www.zdenkamiarkova.cz – kontakty)

CENA:  1313Kč   (třináctka je číslo jednoty – tím se podpoří i vyrovnání energií peněz)

Co s sebou: karimatku nebo deku na ležení venku, ženy mohou vzíti sukni, svačinu, nápoje budou k dispozici, přezůvky (v případě nepřízně počasí budeme uvnitř, jinak většina bude probíhat venku)

PŘIHLÁŠKY:

SMS na tel.č. 777 234 949 nebo na mail: spdr@seznam.cz  Spolu s přihláškou děkuji za zaplacení částky na č.ú. 2000295581/2010.  Po přijetí částky máte své místo na slunovratu potvrzené. Přijetí částky vám potvrdím sms nebo mailem.