NÁVRAT K SOBĚ A PROBUZENÍ SVÉ VNITŘNÍ SÍLY

Pobytový seminář v srdci Českého ráje
13.9. – 19.9. 2021 – Již proběhl

Fotogalerie ZDE

Stále hledáte pomoc, jistotu, oporu ve vnějším okolí? Doba, kterou jsme nyní prošli, nám v tom mnohé ukázala a mnohé z nás i nasměrovala. V tomto semináři se naučíme jednoduchými praktikami a především vlastními nástroji dechem a hlasem najít tu bezpečnou kotvu, oporu a jistotu sami v sobě  a probudit tak v sobě onu mnohdy dřímající TVOŘIVOU SÍLU, abychom mohli jít dál.

  • Proč právě Český ráj? Energeticky je to jedna z nejsilnějších lokalit v naší republice.
  • Zajímavá je i symbolika- ráj…i my se tím, že se obrátíme do sebe a vše, co máme v sobě – lásku, cit, radost, světlo, svobodu, jistotu v sebe sama, probudíme do života a budeme se cítit také jako v ráji.
  • A také už jen pobyt v těchto nádherných místech nám dodá sílu, pomůže nám se zklidnit a přirozenou cestou se „přesunout“ do sebe, do své svatyně.

CO NÁS ČEKÁ:

Návštěvou vybraných míst (místa vybíráme dle naladění a potřeb skupiny) se naladíme a přijmeme energii místa a ve vzájemném působení ji v sobě zaktivujeme. Každé místo má svou specifickou jedinečnou energii, která nám může pomoci zpracovat některá svá témata (např. strachy, některé rodové programy, postoje, nebo nás nasměruje, jakou cestou máme jít, abychom byli v souladu se svou duší aj.)

Například Valdštejn má silnou mužskou energii, jež je laděna velkou moudrostí. Tato nám může pomoci zpracovat si vztah k otci, jeho rodu a celkově vztah k mužům. Hrubá skála a Hruboskalsko nese ženskou energii, která má svou sílu, ale zároveň je velice něžná a laskavá. A toto jí dává tuto sílu. Ta nám může pomoci zpracovat vztah k matce, jejímu rodu a vztah k jiným ženám. Podobně působí i ostatní místa.

Z nabídky míst vybírám např. Hrubá skála (zde je penzion, odtud pěšky cca 10 min do skalního města), Vyskeř, Újezd pod Troskami (silné energetické místo), Kozákov – známé naleziště drahých kamenů, Podtrosecké údolí a další nádherná místa.

NA CO SE MŮŽETE  ještě TĚŠIT?

  • To, co si na navštívených místech uvědomíme, jakou změnu máme v sobě udělat, následně pak vědomým dechem toto uvědomění si zaktivujeme tak, abychom je vnesli do svého života. Čeká nás i cvičení 4 směrů, komunikační techniky, meditace – v blízkosti penzionu je nádherný bukový les, přímo stvořený pro tyto harmonuzjící techniky.
  • Hravou a příjemnou formou budeme pracovat s vědomým dechem pro aktivaci změn do života a s vědomým hlasem pro uvědomění si daných změn a změnu těch myšlenkových postojů, které nám daný blok způsobují. Tím se stávají změny v nás trvalé.
  • Vždy jeden den zasvětíme jednomu z živlů (země, oheň, voda, vzduch) a v duchu daného živlu navštívíme příslušné místo, použijeme praktiky a techniky a provedeme příšlušný rituál.
  • Pobyt je laděn na pohodu, relaxaci, sami si můžete vybírat ty části, kterých se chcete zúčastnit. K dispozici je bazén, terasy s lehátkama, potůček s léčivou vodou (vyvěrá ve skalním městě a protéká pod penzionem), večerní posezení a sdílení u ohně aj.

ORGANIZAČNĚ:

Místo konání: Penzion Olda, Hrubá Skála Doubravice

www.penzion-olda.cz

CENA ZA SEMINÁŘ:  3000Kč (zahrnuje lektorné, vedení skupiny, organiz.a režijní náklady) PLATÍ SE NA ÚČET

CENA ZA UBYTOVÁNÍ: 430Kč + 20Kč pro obec/ os/ noc  PLATÍ SE NA MÍSTĚ V HOTOVOSTI

UBYTOVÁNÍ: 2-3 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou, ručníky a osušky k dispozici

STRAVOVÁNÍ: vlastní, k dispozici je kuchyně, každý pokoj má svou vlastní skříňku s nádobím, sporák, trouba, venkovní gril. Možno se též stravovat v hospůdkách při výletech.

Co s sebou: karimatku nebo podložku na sezení venku, deku, některé techniky budou probíhat venku, přezůvky, oblečení do přírody, menší batůžek na cesty

PŘIHLÁŠKY: vzhledem k organizaci ubytování prosím nejpozději do 22.7. děkuji

SMS na tel.č. 777 234 949 nebo na mail: spdr@seznam.cz

Uveďte své jméno, telefon a případně s kým chcete sdílet pokoj.

Současně prosím o zaplacení zálohy 1500Kč (doplatek do 20.7.) nebo můžete celou částku 3000Kč na účet č. 2000295581/2010.  Zaplacením zálohy nebo celé částky je Vaše přihláška potvrzena. Platbu Vám potvrdím sms nebo mailem.

STORNO POPLATKY:  0 Kč při odhlášení se do 23.7. Po tomto datu 500Kč nebo si za sebe můžete najít náhradníka.