VĚDOMÍ LÁSKY

26. – 30. 8. 2023  (16h začátek a v 16hod ukončení)

POZOR změna termínu a ubytování!

Co je Láska? Je to stav naší mysli, pocit, pojem? Jak byste vyjádřili „co je láska“? Známe lásku k přírodě, k Zemi, partnerskou, ze vztahu rodičů a dětí a jiných vztahů. Někdy je „zištná“ např. když budeš hodná, tak tě budu mít ráda. Toto můžeme občas slyšet od rodičů. Pak u dítěte vzniká přesvědčení, že lásku si musí zasloužit. A tak se podle toho chová dál v životě, v partnerství.

Životem jsem došla k poznání, že lásku si nemusíme zasluhovat, ale že LÁSKA JE, JE NAŠÍ PODSTATOU. Mít rád/a sám/a sebe takovou jakou/ý jsem, bez podmínek, to je ta pravá láska. Pak dokážeme mít rádi ty druhé také právě proto, jaký jsou.

 • LÁSKA je tou nejvyšší VIBRACÍ VE VESMÍRU
 • LÁSKA LÉČÍ, UZDRAVUJE
 • LÁSKU SI MŮŽEME DÁT SAMI. Máme-li pocit, že se máme málo rádi, že nás „nikdo“ nemá rád nebo ten, od koho lásku čekáme, tak ji nedostáváme a necítíme. A přitom se tak snažíme někdy i za cenu vlastního ponížení bychom mu/ji dali vše, co ji na očích vidíme, a ono to nemá zpětnou vazbu. Vědomí, že si LÁSKU můžeme dát sami, nejsme závislí na tom, kdo nám lásku projeví, je obrovsky OSVOBOZUJÍCÍ.
 • Největší projev lásky k sobě je, když si dáme MILOST.

CO NÁS ČEKÁ:

Zpracujeme si stávající stínové emoce (strachy, lítosti, vztek, lpění apod.), abychom si dokázali projevit ještě více lásky sami sobě než máme a ZVÝŠILI TAK VIBRACE LÁSKY V SOBĚ.

Mít tu určitou vibraci LÁSKY ve svém srdci a ŽÍT ji, je „vstupenkou jít dál“ do vyšší VĚDOMÉ ÚROVNĚ. Mění se vibrace celé naší planety a vše, co bude v následujícím období tvořeno bez lásky, zanikne. Na nás tedy záleží, jak ZVÝŠÍME SVOJE VIBRACE, tím pomůžeme i Matce Zemi se posunout do VYŠŠÍHO VĚDOMÍ – DO VĚDOMÍ LÁSKY.

Aby se LÁSKA mohla plně projevit, potřebuje k sobě „parťáka“. A tím je KRYSTALICKÉ SVĚTLO.

LÁSKA a SVĚTLO tvoří dvojici a spolu s RADOSTÍ TVOŘÍ podstatu našeho BYTÍ v principu TROJJEDINOSTI.

NA CO SE MŮŽETE  ještě TĚŠIT?

 • Budeme pracovat s VĚDOMÝM DECHEM, jako základním REALIZAČNÍM NÁSTROJEM.
 • HLASEM budeme tvořit zvukové vibrace pro uzdravení a vyléčení následků, které nám „neláska k sobě“ způsobila.
 • Propojením se svým VYŠŠÍM JÁ si otevíráme cestu k VĚDOMÉMU BYTÍ. Najdeme si každý SVOJI CESTU, jak VĚDOMÉ BYTÍ ŽÍT.
 • Vše bude probíhat v rozsahu celé naší bytosti, našich rodů, prenatálního vývoje, početí a v úrovni našeho Bytí.
 • Důležitou části bude i uzdravení a vyléčení se z následků, které nám způsobily stavy, kdy jsme se neměli dostatečně rádi.
 • Konkrétními praktikami prohloubíme svou INTUICI. Domovem intuice je naše DUŠE. Prohloubenou intuicí tak můžeme dojít až k PRAMENI NAŠÍ DUŠE.
 • Prožijeme si různé rituály pro „zasvěcení se do lásky“, fyzické tělo rozhýbeme súfijským cvičením 4 směrů, čekají nás hluboké meditace a další zajímavosti třeba ještě neprojevené.
 • Program se bude tvořit v průběhu semináře podle skupiny, která se sejde a podle potřeb skupiny.
 • Úroveň VĚDOMÍ SKUPINY a to co si zpracujeme, se projevuje i v úrovni Země a Universa. „Někdy“ si i ONI požádají pomoc od nás. Pak pracujeme i v této úrovni.

PRO KOHO JE TENTO SEMINÁŘ URČEN: Je určen pro pokročilejší účastníky. Nebudete-li si jisti, zda je pro vás seminář vhodný, zavolejte (777 23 49 49) a nacítíme se vás.

Seminář je určen pro omezený počet účastníků, aby byl zajištěn osobní přístup ke každému z vás na max 8-10 účastníků.

ORGANIZAČNĚ:

Místo konání:  Chalupa u Bedrnů, Rybniště 19, 407 51 Rybniště – MAPA ZDE

Ubytování organizuje Marie Šubrtová, telefon: 731 610 406. V případě dotazů k ubytování prosím kontaktujte ji. Děkuji

CENA: 

 • Za seminář: 8 000,-
 • Za ubytování: 2 560,- až 3 560,- v závislosti na počtu účastníků. Přesnou částku spolu s platebními údaji (pozor jiné č.účtu než pro platbu za seminář) se dozvíte týden před začátkem semináře.

Co s sebou: deku, karimatku, vhodné oblečení – většinou budeme pracovat venku na zahradě, bude možnost (dobrovolné!) spát jednu noc venku (po noční meditaci) – k tomu si vezměte igelit nebo celtu na přikrytí proti rose.

UBYTOVÁNÍ: Dům má terasu, výhled na bazén, 6 ložnic, obývací pokoj, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň a 2 koupelny se sprchou a vanou.

STRAVA:  Vlastní, součástí ubytování je vybavená kuchyňka

PŘIHLÁŠKY:

SMS na tel.č. 777 234 949 nebo na mail: spdr@seznam.cz

Současně s přihláškou děkuji za úhradu ceny semináře tj. 8 000 Kč na účet, který obdržíte při přihlášení nejpozději do 17.8.2023. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a Vědomí Lásky.

Při PŘIHLÁŠENÍ  uveďte svoje jméno a kontakt – mail, telefon.

STORNO POPLATKY:

Při odhlášení do týdne před seminářem 0 poplatek, méně než týden 1000Kč poplatek.

Bude mi velkou ctí a potěšením Vás tímto seminářem provázet

S láskou a úctou

Zdenka