Cesta za léčivou silou vody

do Slovinských Alp – Akce se přesouvá do Čech

Náhradní program pro tuto akci bude probíhat v čechách v Jizerských horách v termínu 2. – 8.8. Věříme, že příští rok bude již příznivější pro vycestování.

Zvu Vás na již 11. ročník této nádherné akce za léčivou silou vody ve Slovinských Alpách.
Každý vodní tok – řeka, vodopád, jezero, pramen, laguna…má svou jedinečnou energii, která
působí svým specifickým způsobem na naše tělo, mysl a duši.

Navštívíme několik vodních skvostů a necháme se léčit, očišťovat, vylaďovat, hladit léčivou silou dané vody. V průměru má voda v těchto tocích kolem 10 – 13 stupňů. V některé se vykoupeme, v některé jen smočíme, z některé se i napijeme.

Voda představuje ženský princip v nás, hory mužský princip. Pro vzájemné vyrovnání těchto polarit v nás navštívíme i vrchol Velika Planina, kde si užijeme i sílu mužské polarity a spolu s ženskou částí v nás propojíme, vzájemně zharmonizujeme a sjednotíme.

Na jaké přírodní skvosty SE MŮŽETE TĚŠIT?

Část navštívených míst je v oblasti Triglavského národního parku, část v oblasti Kamnicko – Savinjských Alp. Z nabídky vybíráme: vodopády Peričnik, Martuljek, Savica, Planšarské jezero u Jezerska – má tvar srdce, jezero Bohinj, soutěska Predoselj, Krasová oblast Rakov Škocjan, Cerkniško jezero a další.

JAK TO PROBÍHÁ?
Není to náročná turistická akce, kde budeme denně zdolávat několik km na pěších túrách.  Po snídani odjedeme doprovodným busem na vybrané místo kam až to půjde. Zbytek cesty dojdeme pěšky – většinou je to tam a zpět cca 2 – 7 km. Na daném místě se propojíme s energií místa. Následuje osobní volno – můžete zůstat v místě a naplno si ho užít nebo si udělat túru v okolí dle své kondice a možností. V podvečer se vracíme na ubytování.

Díky tomu, jak je akce koncipována, je vhodné s sebou vzít děti, partnery, přátele apod., kteří se sebou až tak nepracují a mohou akci pojmout jako dovolenou.

ORGANIZAČNÍ:

Ubytování: penzion v oblasti Kamniška Bistrica, pokoje po 3 – 5, lůžkoviny, plně vybavená kuchyně

Stravování: vlastní, osvědčilo se společné vaření večeří

Doprava: autobusem do Slovinska a zpět, doprovází nás i po jednotlivých místech.
Odjezd busem 1.8. v 7.00 hod z Loun, další nástupní místo je Praha (u dálnice nad hl.vl.nádražím),  návrat 8.8. v podvečerních hodinách.

Cena: 8 200,- Kč
zahrnuje: veškerou dopravu, organizaci, vedení skupiny, režii
nezahrnuje: ubytování v penzionu cca 3500 Kč – 3900 Kč (platí se na místě v EUR)

PŘIHLÁŠKY: 
můžete zasílat na e-mail: spdr@seznam.cz
nebo na tel. čísle 777 234 949

Při přihlášení obdržíte platební údaje pro zaplacení zálohy 1000 Kč, záloha je vratná do 15. 07. 2020. Po té je možno za sebe sehnat náhradníka.

Fotogalerie z předminulého ročníku Zde