Meditace

Nabídka TERAPEUTICKÝCH MEDITACÍ k zakoupení naleznete ZDEJAK ZVÝŠIT SVOJE VIBRACE

V dnešní době hledá každý nějakou jistotu , oporu v něčem, záchytný bod. Někdo má jistotu ve vztahu, jiný v práci, ve finančním zajištění ap. Hledá ji ve vnějším světě. Když se mu nedostává, je nespokojený, podléhá depresím, strachu. Byli jsme dlouho vedeni k tomu, že ten vnější svět je pro nás důležitější než ten náš vnitřní. Opak je pravdou. Když dokážeme některé své postoje v sobě změnit, zharmonizovat, tak tím můžeme získat větší vnitřní sílu, posílit důvěru v sebe, být si víc jisti sami sebou ap. Dokážeme zároveň víc vycítit, zda to, co nám přichází z vnějšího světa, tak zda tomu můžeme věřit nebo už ne. A nenecháme na sebe až tolik události z vnějšího světa na sebe tolik působit. Tou největší jistotou v dnešní době je láska a cit k sobě. V této meditaci Vás provedu procesem, kdy si sami svými vlastními nástroji dechem a hlasem můžete své srdce láskou a citem naplnit. Zvýší se Vám Vaše vibrace, budete se cítit jistější sami sebou, budete cítit větší stabilitu, pocit bezpečí.


Přednáška JAK BÝT V SOBĚ V TÉTO DOBĚ 16. 10. 2020

Konkrétnější “návod”, jak jít do sebe, jak v sobě reálně změnit nebo zharmonizovat některé své postoje např. důvěru v sebe než ji dosud máte…a jaký vliv tato naše změna má na naše okolí.


Poselství k současné situaci v souvislosti s očima

V poslední době se u lidí objevovaly a objevují potíže s očima, pálení, slzení..naladila jsem se na duchovní význam, co nám to přináší a přišlo mi zajímavé poselství nejen od koronaviru, s kterým bych s Vámi ráda podělila. Mně osobně slzí a pálí oči vždy, když se děje něco důležitého v úrovni duší. Poté, co jsem přijala toto poselství, tak slzení přestalo.


Jak prohloubit důvěru v sebe sama

Praktický “návod” jak v sobě reálně změnit, pomocí vlastních nástrojů, některé své postoje např. sebedůvěru, jistotu v sebe sama, být více ve svém středu, zklidnit se ap.


Zklidňující a uvolňující meditace