Ohlasy

1. Hana Š. – ohlas na individuální terapii

V roce 2013 jsem trpěla panickými ataky, které mi značně ztěžovaly život. Protože jsem nechtěla volit léčbu antidepresivy či prášky na uklidnění, rozhodla jsem se zkusit alternativu.

Moje kamarádka v té době již u paní Zdeny Miarkové několikrát byla a doporučila mi ji. K alternativní terapii jsem nepřistupovala s přehnanými očekáváními snadných řešení, doufala jsem alespoň v mírnou úlevu. Průběh mé návštěvy u paní Miarkové popisovat nebudu, beru jej za příliš osobní. Mohu pouze říci, že vše se odehrálo v příjemném prostředí a atmosféře. Velice mě překvapilo, když jsem obdržela informaci o tom, že po jedné návštěvě je můj problém z devadesáti procent vyřešen a uleví se mi ihned. Bylo mi řečeno, že mírné nepříjemné pocity ještě mohu mít, ovšem dokáži se s nimi bez problémů vyrovnat. A co mě překvapilo ještě víc je, že to je skutečně tak.

2. Jan F. – ohlas na individuální terapii a celkově semináře

Ing. Zdenka Miarková – bytost rozdávající lásku a radost

Zdenku znám čtyři roky, o jejím působení a způsobu práce jsem se dozvěděl z vyprávění od kamarádky, která Zdenku navštěvovala na individuálních sezeních. První setkání, před čtyřmi roky, se Zdenkou bylo čistě ze zvědavosti. Jak plynul čas, pozoroval jsem na sobě změny v osobním, ale i v pracovním životě. Od léta 2012 navštěvuji semináře pořádané Zdenkou v různých koutech ČR, ale také v Truzenicích, které považuji za velice zajímavé a energeticky silné místo. Touto cestou chci poděkovat Zdence za osobitý přístup k práci, do které vnáší lásku, radost, moudrost a mnoho lidí dělá šťastnými a šťastnějšími v jejich životech, srdce má otevřené pro každého a je v něm upřímná a nekonečná láska.

Děkuji za ukázání cesty, kterou jsem se vydal, cesta po které s Tebou kráčím, dělá člověka člověkem, přináší do života naplnění, lásku a radost.

3. Martina N. – ohlas na individuální terapii

Poděkování paní Zdeně Miarkové

Ráda bych tímto znovu poděkovala paní Zdeně Miarkové za její dar, o který se dělí s námi ostatními a pomáhá tak najít cestu všem, kteří jsou na rozcestí. Nevím, jak přesně to funguje, ale já tomu říkám, že „čte v lidech jako v knihách“. Mně osobně velmi pomohla objevit sama sebe ve chvílích, kdy jsem hledala odpovědi na můj dlouholetý nezdar otěhotnět. Přestože mi lékaři nedávali naději počít dítě přirozenou cestou, paní Zdena věřila v mou ženskou sílu a ukázala mi, na čem zapracovat a kudy se vydat. Stejně tak si „početla“ v mém manželovi a potvrdila tím mimo jiné to, že i realista a skeptik po návštěvě u paní Zdeny uvěří na existenci věcí mezi nebem a zemí.

Nedávno to byl rok, kdy se do naší rodiny narodila dcera Justýnka. Lékaři při zjištění mého spontánního otěhotnění jen kroutili hlavami s tím, že někdy se tak i přes špatné prognózy prostě může stat, a víc to neřešili. My s manželem ale víme, že na tom má svůj velký podíl právě paní Zdena a její dar odněkud z neznáma.

Děkujeme jí tímto mnohokráte a přejeme paní Zdeně jen to nejlepší a mnoho takových úspěchů, na jejichž konci září lidské štěstí a láska.

4. MUDr. Pavel R. – ohlas individuální terapie

Paní Zdenku Miarkovou znám jako psychoterapeutku, psychologickou poradkyni a diagnostičku od roku 2006. Po stránce výše uvedených profesí její schopnosti hodnotím: nad úrovní většiny psychologů, psychoterapeutů a diagnostiků s lékařským nebo psychologickým vysokoškolským vzděláním i dlouholetou praxí v oboru. Toto hodnocení provádím dle osobní zkušenosti s terapií mých pacientů i blízkých osob, kteří navštěvovali paní Ing Zdenku Miarkovou za tímto účelem a dle výsledků jejího působení a práce s pacienty od r. 2007.

5. Jitka L. – ohlas na individuální terapii a semináře

Se Zdenkou se znám již druhým rokem. Spolupráce s ní začala osobní konzultací ohledně mého problému v osobním životě. Poté co jsem zjistila jakým způsobem pracuje, jsem se přihlásila na její letní semináře, kde jsem měla možnost zastavit se a opět se po delší době podívat sama do sebe. Zdenka má dar řeči a vhledu do člověka, umí navést a povzbudit na cestě k tomu, aby se stal pravdivý sám k sobě a žil radostněji svůj osobní život a skrze to mohl tak pomoci měnit i své okolí. Pod jejím vedením na seminářích se opět stávám sama sebou, mám k sobě daleko větší úctu a sebedůvěru, zároveň jsem se dokázala podívat i na stinné stránky své osobnosti, které by asi během každodenní reality automaticky dál převládaly a já bych tak dál žila pouze skrze své „matrixy“.

Děkuju ti Zdeni za tvou trpělivost a ochotu být „majákem světla“ v době, která není jednoduchá pro žádnou lidskou bytost. Staré programy již nefungují, společenské hodnoty se vytrácejí pod diktátem materiálního světa, peníze nám sice mohou poskytnout na okamžik pocit svobody a bezpečí, ale vnitřním štěstím nás nenaplní, to vše již dávno víme. Jak ale tedy máme žít dál, abychom byli šťastní? Myslím, že zrovna teď nejdůležitější věcí pro každého člověka bez rozdílu společenského postavení je být pravdivý sám k sobě, najít svou vlastní vnitřní radost, a poté být ochotný tuto změnu ve svém životě realizovat. V tom právě od tebe dostáváme velkou podporu, prostor to realizovat a hlavně ujištění, že to má smysl!

6. Anita V – ohlas na individuální konzultaci – neplodnost

 

Několik let jsme se snažili mít miminko, a když už jsme podstoupili i několik neúspěšných lékařských zákroků včetně umělého oplodnění, tak jsem se zkusila na základě doporučení, obrátit  na paní Miarkovou. Odblokovala mi vše to, co mi bránilo mít potomka. Předpověděla mi, že v březnu další rok budu těhotná a že budu mít těžký porod, ale že to zvládnu přirozenou cestou a že budu rodit tři dny.. termín porodu byl na 4.11. a předpověděla mi, že bude miminko dlouho přenášené.”Tři dny rodit?! A dlouho přenášené?!” NESMYSL zdá se, že? Ale realita nakonec dopadla tak, že tři dny mi opravdu porod vyvolávali (od soboty do pondělí) a i když komplikace opravdu byly, tak jsme je všechny skvěle zvládly a Sebastianek se nakonec narodil večer 16.11. Jsem paní Miarkové vděčna a dále ji doporučuji svým blízkým a známým.

7. Jana V. – ohlas na individuální konzultaci a semináře

 

Poprvé jsem léčitelku Zdenku Miarkovou vyhledala kvůli zdravotním problémům své dcery, která trpěla od malička atopickým ekzémem po celém těle. Dostala jsem se k ní na doporučení jedné kamarádky. To, s čím si nebyla schopna poradit moderní medicína, s tím si Zdenka poradila během velmi krátké doby. Zvláštností bylo, že ze začátku nebyla ani přítomnost dcery nutná, vše probíhalo přese mne jako matku.  Později jsem léčitelku opětovně s dcerou vyhledala, a to kvůli dosti bolestivým příznakům při menstruaci. V tomto směru naše léčitelka opět nezklamala. Já sama jsem také trpěla dlouhá léta ekzémem. Dnes jsem již v pořádku. Zdenka umí také odstranit různé bloky, které člověka velmi sužují a ubližují mu.  S tímto mám také zkušenosti.

Chtěla bych vyzdvihnout také semináře, které Zdenka pořádá. Tyto mají také záslužnou činnost na zdraví a očistě duše každého člověka a také vše působí na kolektivní vědomí. Vřele doporučuji navštívit nějaký takovýto seminář. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že Zdenka umí doslova zázraky. Řekla bych, že z jejího pohledu není nic nemožné. Byla jsem u několika takových zázraků přítomna. Jednalo se o naprosto neuvěřitelné věci, které kdybych na vlastní oči neviděla, tak tomu snad ani neuvěřím.  Své poslání plní naprosto dokonale. Jedná se o člověka, který je obdařen zcela výjimečnými schopnostmi. Za zmínku rovněž stojí i jí pořádané netradiční pobyty v zahraničí, kde kromě očistných a ozdravných rituálů nechybí ani legrace a o nevšední zážitky, které by s trochou nadsázky mohly být nazvány i mírně adrenalinovými, taktéž není nouze.

Pokud chce člověk udělat něco pro sebe, svou duši, své zdraví a zdraví celého svého rodu, svoji rodnou zemi a také pro celou naši Zemi, má možnost, neboť tu máme naši Zdenku.

Komukoliv ji mohu doporučit, neboť v ní mám stoprocentní důvěru, jelikož vím, že je schopna a připravena pomoci každému, který o její pomoc opravdu stojí. Vše se navíc děje velmi rychle a  zcela bezbolestně, pominu-li, že někdy při odstraňování určitých bloků, dojde třeba i k uronění nějaké té slzičky. 

Myslím, že v životě se neděje nic náhodou a jsem ráda a velmi si toho považuji, že jsem se cestou osudu dostala právě ke Zdence, která je opravdovou průvodkyní na cestě  k lepšímu životu pro nás samé i pro všechny ostatní bytosti a tímto jí za to děkuji. 

Proč se nezbavit zdravotních neduhů a všech omezujících bloků a špatných věcí, které nás mají neblahý vliv, když se nabízí pomoc v podobě tak úžasné léčitelky.  Každý člověk má život ve svých rukou a jen na něm záleží, jak ho prožije.

8. MUDr.Lída Š.Kladno – ohlas na individuální konzultaci a semináře

S paní Ing,Miarkovou mám výbornou zkušenost,po aplikaci její energie mě přestaly těžké závratě s pády.Občas navštěvuji její přednášky, které mi přinášejí nejen poučení, ale i zlepšení zdravotního stavu.

9. Lenka G. – ohlas na individuální konzultaci a semináře

Zdenka mi je skvělou průvodkyní na cestě sebepoznání, díky její práci se mi otevřel můj vnitřní svět, který mi pomáhá harmonizovat.

Mise Bali 2017 byla pro mě splněným snem, byl to pro mě úplně jiný rozměr dovolené, ktery jsem doposud nezažila a Zdenky práci jsem zas poznala z jiného úhlu pohledu, kdy nám byla nejenom průvodkyní,ale také naší součástí.

10. Jana Z. – ohlas na individuální terapii

S paní Zdenkou Miarkovou nás zkontaktoval lékař, laskavý člověk s nevšedním přístupem k pacientům. Vnučka neunesla stres, který trval roky a po psychické atace se ocitla v psychiatrické léčebně. Po třech měsících se vrátil zlomený, apatický člověk, bez jakékoliv vůle k životu. Již po první návštěvě u paní Zdenky byla vidět změna. Osobně jsme navštívili paní Zdenku třikrát a později ještě mnohokrát pomáhala vnučce „na dálku“. Vnučka odmaturovala a dále studuje. Je z ní mladá sebevědomá žena radující se ze života a hledající si své uplatnění v životě. Byli jsme s manželem svědky zázraku, jaký paní Zdenka dokázala. Vrátila vnučku do života a tím současně mě i mého muže. Paní Zdenka se s moudrostí podílí o svůj dar, vnáší radost a štěstí do našich životů. S paní Zdenkou jsme zůstali v kontaktu a rádi se s ní podílíme o naši radost a úspěchy naší vnučky.

11. ohlasy na seminář Živel Země 9/2019

Hanka B.
Zdeni něco se stalo.Neočekavala jsem zázraky,jen odpocinek sklidneni,ale jsem klidná,i když by byl duvod ke stresu a panice jsem uvnitr klidna,kdyz mluvim zni to jasne a klidne.Zbytecne se neusmivam,zbytecne nenervuju,pluju,citim vesmir a zemy a konecne sem patřím.Jsem tu správně,ziju.A tak uz to zustane.Diky vesmiru za Tebe.

Dana J.
Zdeni taky jsem zacítila hmatatelné tady a ted a to bylo hodně hezký! Vařila jsem a  došlo mi, jak si to užívám a nemyslím přitom na dalších 10 věcí.
 
Lucka H.
Od chvíle co jsem odjela z Truzenic ze semináře, si zpívám, tančím, nosím víc sukni…občas mám zvláštní pocit, tak to řeším, pak cítím únavu, ale celkově jsem víc vyladěná. Děkuji.
 
Ivanka J.
Cítím okolo svého těla čistý prostor, něco jako křišťálovou kouli, je to nádherný pocit lehkosti. Děkuji.