ŽIVEL OHNĚ A VÁŠEŇ

S PROŽITKEM PŘECHODU PŘES ŽHAVÉ UHLÍ

12.-14.6. 2020 – Proběhl

Zdenka Miarková a Ivo Janeček

Zveme Vás na jedinečný (svou náplní a kombinací lektorů) seminář, ve kterém si můžete vyladit svůj vztah k živlu ohně a tím i strunu svého životního libida – vášně. Sáhnout si na pokraj svých možností a zjistit, že to můžete ZMĚNIT!  Překonat strach, udělat ten důležitý rozhodný krok, probudit v sobě „dřímající“ vnitřní sílu  a jít v životě DÁL!

Oheň je tu od počátku všeho lidského a je považován za symbol duchovního očištění, transformace a za symbol rodinného života. Na nevědomé úrovni jej chápeme a vnímáme jako projev silných emocí a vášní, jako elementární sílu Země, která nemusí být vždy neškodná.

Přechod přes žhavé uhlí – firewalking  je jedinečná technika, díky níž zažijete sílu své odvahy a překonáte strach z rozhodnutí a z prvního kroku.  Strach nám velice často omezuje naše schopnosti  a vůli jít dál.  Najít odvahu přejít přes žhavé uhlíky, znamená zvládnout svůj strach. A pokud to dokážeme, otevřou se před námi neskutečné možnosti. Je to cesta z povrchní reality za opravdovostí prožitku. Jakmile se odhodláte a vykročíte na cestu, ať tu ze žhavého uhlí nebo na tu životní, zvládli jste tu nejtěžší část. Cesta dál Vás povede už sama a každou další překážku v životě již budete zvládat snadněji.

CO NÁS ČEKÁ:

  • Práce s dechem a hlasem – dýchání do čaker, zpěv manter, ohňová meditace
  • Súfijské cvičení čtyř směrů, skupinové bubnování
  • Techniky pro zpracování strachů a dalších stínů, malování osob.masek
  • Techniky pro zvládání emocí
  • Přechod přes žhavé uhlí

CO VÁM TATO AKCE MŮŽE PŘINÉST?

  • Vyladíte si svůj vztah k živlu ohně a probudíte v sobě tu „správnou“ frekvenci své vášně
  • Překonáte svůj strach z rozhodnutí a z prvního kroku a posílíte důvěru v sebe sama
  • Posunete hranice svých možností
  • Zažijete nejbližší možné spojení s ohněm, jaké vůbec existuje- vstoupíte do ohně
  • Setkání s lidmi na stejné vlně, souznění s přírodou a její přirozeností

ORGANIZAČNĚ:

Místo konání:  Truzenice 27 u Žatce (viz www.zdenkamiarkova.cz – kontakty)

Cena : 2500,-Kč (zahrnuje lektorné, ubytování  na postelích ve spol.prostorách, nutné vl.spacák,  stravu- začíná v so snídaní, končí v ne obědem, režii)

Přihlášky:  mail: spdr@seznam.cz,  telefon sms 777 234 949 spolu se zálohou 1000,-Kč na účet č. 2000295581/2010, zbytek se doplácí na místě (můžete zaplatit i celou částku na účet).
NEBO na: https://www.facebook.com/events/s/zivel-ohne-a-vasen/476874439918986/

Záloha je vratná do 5.6. 2020

Fotogalerii z minulé akce naleznete ZDE.

A moje vlastní zkušenost s přechodem přes žhavé uhlí?

Když jsem před časem hledala někoho, kdo by mi pomohl v prožitkové části zpracovat oheň, narazila jsem na Ivo Janečka. Vnímala jsem ho velice dobře a tak jsem ho oslovila. Souhlasil. Poté jsem absolvovala „přechod“ u něj na Hájence.  Neskutečný zážitek.  To, že jsem v sobě posílila důvěru v sebe, byl začátek…uvědomila jsem si, že to jde tak jednoduše, snadno. Vše máme v hlavě a když si řeknu : „já to dám“, tak to dám. A dala jsem to. Přešla jsem dvakrát a bez puchýřů. Dalším mým hlubokým zážitkem bylo to, že jsem se bytostně propojila se svou duší a zažila tak stav šťastného svobodného Bytí!

Zdenka